Az érveink, hogy fehér színű konyhabútorod legyen a következőek:
– A fehér szín soha nem megy ki a divatból. Egyszerűen modernizálható a trendeknek megfelelően és átváltoztatható néhány apróbb kiegészítő megváltoztatásával. Viszont valódi fából készült konyhabútorban gondolkodni a legcélszerűbb, hiszen ez valóban egy tartósabb és időtálló alapanyag.
– A tiszta hófehér szín tündököl egy helyiségben, illetve tértágító hatású. Egy világosabb színű konyhában a kifinomultabb részletek jobban tudnak érvényesülni.
– Egy fehér alapkonyhához a szivárvány összes színe társítható. Legyen szó sötétebb vagy világosabb, élénkebb vagy semlegesebb színű csempéről, járólapról, munkalapról, és a többi kiegészítőt még szóba sem hoztam!
Most pedig jöjjenek az árnyoldalai egy fehér színű konyhabútornak:
– A megfelelő karbantartás és óvás ellenére is a karcok, a kopások a színe miatt jobban észrevehetőek, feltűnőbbek. Napfény és hő hatására idővel elszíneződhet, mely laminált felület esetén még az újrafestés lehetősége is kizárt.
– A sok fehér szín látványa együtt kórházi/steril hatást kelt. Viszont, ha valaki erre vágyik, akkor ez nem probléma. Megoldásként ellensúlyozni lehet melegebb árnyalatokkal.
– A sok fehér szín együttesen nagyon felhívja magára a figyelmet, így a meghittséget és az otthonosságot kizárja, főként ha elüt a lakás többi helyiségétől.
Most egy nagyon harmonikusan megtervezett és kialakított hazai konyhát mutatok meg Nektek, melyet Rumi Lincus Linci mutatta meg már több mint 2 éve, de azóta is töretlenül hat ránk szépsége.
Most pedig felteszem még egyszer ezt az egyszerű kérdést: Választanál fehér konyhabútort?
Amennyiben szeretnél még több hazai otthonba és kertbe bepillantani, akkor iratkozz fel hírlevelünkre és csatlakozz felületeinkhez!
Facebook oldalunk: A vidéki Ház
Csoportunk: A vidéki Ház – közösségi csoport
Posztolj, véleményezz, kérdezz bátran!
Választanék! Ez a konyha sem “kórházi” fehér! A padlólap, a csempe, az apróságok ellensúlyozzák. Tetszik. Elfogadnám.